GASCO Open 2021

Ve dnech 10.-11.6. se uskutečnil výroční desátý ročník tradičního golfového turnaje „GASCO OPEN 2021 presented by Robert Schovánek“, opět i za účasti špičkových profesionálních hráčů ze čtyř kontinentů, kterých se letos sešlo dvacet sedm. Až na výjimky byla přítomna celá česká špička. Hosty turnaje byli zpěvák a skladatel Dan Landa, krasobruslař Tomáš Verner, herec Ladislav Špiner a kněz Zbigniew Czendlik. Celkový počet účastníků se zastavil na maximálním možném počtu sto čtyřiceti soutěžících. 

 

Vítězem turnaje, který se jako každý rok konal v prostorách Golf Resort Lázně Bohdaneč, se stal amatér Filip Ráža - Čech studující v USA, který vytvořil nový rekord hřiště (-8). To, že o události referoval například i portál golfextra.cz (https://www.golfextra.cz/detail/8286/gasco-open-uz-podesate-dorazi-golfiste-ze-ctyr-kontinentu), přestože se jedná o komerční turnaj, svědčí o skutečnosti, že jeho význam přerostl rámec běžných regionálních akcí tohoto druhu.

 

Součástí turnaje byla i soutěž, jejíž výtěžek ve výši 34.000,- Kč byl určen na charitativní projekt Zbigniewa Czendlika.

 

Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na setkání v roce 2022!

 

Dan Landa
Děkujeme všem partnerům turnaje
Dušan Salfický
Gratulace vítězi
Moderátor Pavel Cejnar s týmem hostesek
Reprezentant Gasco Jarda Lauterkranc
Robert Schovánek, Petr Koukal, a Tomáš Verner
Rodina Mojžíšova v akci
Roman Šebrle
Tomáš Verner a Petra Janečková
Turnaje se zúčastnili hráči ze čtyř kontinentů
Vítěz turnaje Filip Raza
Zbigniew Czendlik byl středem zájmu
Ženy se ve startovním poli rozhodně neztratily